Garaż podziemny i parking

Szukacie obiektu z ciepłym w zimie i bezpiecznym przez cały rok garażem na samochody? Jeśli taki komfort jest ważnym elementem dla Państwa, przy wyborze apartamentowca w Szczyrku, to u nas jest to standard.

A gdy przyjadą do Państwa jeszcze inni goście, to również i oni znajdą miejsca na swoje samochody na położonym na naszym terenie bezpiecznym parkingu zewnętrznym.

Zarówno miejsca w dwóch naszych garażach podziemnych, jak i na parkingu zewnętrznym są dla naszych Gości, śpiących w apartamentowcu Novy Szczyrk, całkowicie bezpłatne, bo my po prostu lubimy Wasz uśmiech i bezpieczeństwo.

Garaż A pomieści 15 pojazdów, garaż B kolejnych 7 samochodów a na zewnętrz będzie można zaparkować jeszcze 7 aut. Uwaga, nie prowadzimy rezerwacji miejsc parkingowych i nie gwarantujemy ich dla wszystkich Gości, ponieważ niekiedy do jednego apartamentu dojeżdżają 2 lub 3 auta. Kolejność zajmowanych miejsc zależy więc od Gości a gdyby nie starczyło miejsc, to zapraszamy na zaparkowania swojego pojazdu w okolicach naszego obiektu.

Odkryj nasze wyjątkowe propozycje usług