Apartamenty Novy Szczyrk

Święta i Sylwester

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedsprzedaży  3 pakietów  świąteczno-sylwestrowych – FIRST MINUTE!!!

KUPUJĄC NASZE PAKIETY W OFERCIE FIRST MINUTE DO 31 PAŻDZIERNIKA OTRZYMACIE BUTELKĘ WINA CZERWONEGO I BIAŁEGO DO APARTAMENTU. LEPIEJ NIE CZEKAĆ – REZERWUJ JUŻ DZIŚ!

Przepiękne zimowe Beskidy, świąteczna atmosfera naszego apartamentowca i ciekawa oferta wypoczynku sprawią, iż spędzą Państwo u nas niezapomniane święta i sylwestra. Nasze pakiety można zrealizować w dowolnym terminie od 23.12.2021 r. do 03.01.2022 r.

W każdym apartamencie mogą spać minimum dwie osoby. UWAGA – każda dodatkowa osoba od 3-ciej w górę otrzyma 50% rabatu. Nasz apartament typu Standard pomieści 3 osoby, apartament Executive – 4 osoby a w apartamencie Lux może spać nawet 6 osób.  Dzieci do lat 6 śpią u nas gratis, przy założeniu max 2 dzieci w apartamencie.

Oferujemy:

Ponad to zapraszamy do korzystania z naszego Saunarium:

Dodatkowe atuty:

Warunki przyjęcia rezerwacji i płatności oraz anulacji:

  1. W celu sprawdzenia dostępności apartamentów i terminów prosimy pisać na adres mailowy: rezerwacja@novyszczyrk.pl 
  2. Rezerwacje potwierdzamy po przyjęciu 50% opłaty za całość pobytu.
  3. Pozostałą kwotę 50% wartości rezerwacji można uiścić na miejscu w dniu przyjazdu.
  4. Ze względu na ograniczoną ilość apartamentów i duże zainteresowanie naszymi pakietami po dokonaniu opłaty nie przyjmujemy anulacji i nie zwracamy wpłaconego zadatku.
  5. Nie stawienie się w hotelu do godziny 18:00 w dniu przyjazdu, bez uprzedniej informacji spowoduje anulację rezerwacji a Gość zostanie obciążony 100% wartością całej rezerwacji.

PAKIET 2 DNIOWY

PAKIET 4 DNIOWY

PAKIET 6 DNIOWY

WYBIERZ SWÓJ PAKIET 2-4 LUB 6 DNIOWY OD 250 ZŁ/OS/DOBA