Novy Szczyrk

Apartamenty Szczyrk

Hotel na narty i nie tylko

Oferujemy Państwu 25 komfortowych apartamentów w trzech typach wyposażenia. Każdy nasz apartament posiada aneks kuchenny z lodówkami, kuchenkami indukcyjnymi oraz pełnym wyposażeniem gastronomicznym. W pokojach czekają na Państwa 43 calowe inteligentne telewizory o jakości obrazu 4K, wygodne hotelowe łóżka, dodatkowe kanapy rozkładane i obszerne tarasy, zapraszające do podziwiania górskiej panoramy i lokalnych wyciągów narciarskich.

Lux - apartament z salonem i 2 sypialniami

To największy nasz apartament, który oprócz obszernego aneksu kuchennego, oferuje salon i 2 osobne sypialnie. 8 takich apartamentów to szczyt komfortu i wygodnej przestrzeni o powierzchni od 51 aż do 56 m2, niemal podwojonej o tarasy widokowe, z dostępem z każdego pomieszczenia.

Rezerwacja online

Executive - apartament z salonem i 1 sypialnią

6 takich apartamentów, o powierzchni od 29 do 41 m2, oferuje nowocześnie wyposażony salon z aneksem kuchennym oraz osobną sypialnię. Każdy posiada dostęp do fantastycznego tarasu, którego powierzchnia przekracza powierzchnię samego apartamentu.

Rezerwacja online

Standard - apartament z wygodnym salonem

Apartament typu Standard to nasza podstawowa oferta dla wymagających komfortowych rozwiązań gości. 11 tego typu apartamentów posiada w pełni wyposażone aneksy kuchenne, profesjonalne hotelowe łoże małżeńskie i komfortową łazienkę. Powierzchnia apartamentów Standard waha się od 24 do 35 m2 i w każdym przypadku jest powiększona o panoramiczny w pełni bezpieczny dla dzieci taras.

Rezerwacja online