Strefa SPA i saunarium

Nie ma lepszego wypoczynku po nartach w zimie lub letnim trekingu po górach od relaksującego seansu w saunie.

My też tak uważamy i dlatego przygotowaliśmy dla naszych Gości aż dwie sauny: tradycyjną saunę fińską z temperaturą nawet do 95 °C i wilgotnością nie przekraczającą 10% oraz dla mniej odpornych saunę na podczerwień (infrared), w której seanse mogą trwać nawet 30 minut, ze względu na emitowane w niej promieniowanie podczerwone nagrzewające saunę do 60 °C, przy wilgotności powietrza do 25%.

Na koniec każdego seansu nie zapomnijcie o dokładnym schlapaniu się zimną wodą z naszego magicznego wiadra, spacerze po zewnętrznym tarasie lub drzemce na leżaku w strefie SPA, gdzie czeka na Was nasza ścianka solna. Na pewno wiecie, że dzięki solnym cegłom powietrze w Saunarium jest niezwykle czyste i wysoko zjonizowane, co korzystnie wpływa na układ oddechowy i funkcjonowanie całego organizmu.

Nasze Saunarium wynajmujemy na okresy 60 minut. Prosimy o uzgodnienie rezerwacji Saunarium przed pobytem pod nr tel.: +48 531 521 743 lub mailem: biuro@novyszczyrk.pl w cenie 100 zł/h.

Uprzejmie prosimy o nieużywanie w Saunarium szklanych elementów wyposażenia (kieliszki, szklanki, butelki, talerze) ponieważ przy ewentualnym ich zbiciu, całe pomieszczenie będzie musiało zostać natychmiast wyłączone z użytku. Z przykrością informujemy, iż osobę, która nie dostosuje się do powyższej zasady, będziemy musieli poprosić o opłacenie kosztów wszystkich anulacji do końca bieżącego dnia.

Odkryj nasze wyjątkowe propozycje usług